Lekarze Pulmonolog

Internista, Pulmonolog

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Pod opieką Pani doktor znalazłam się całkowicie przypadkiem. Tak jak to w dzisiejszych czasach bywa szukałam pulmonologa który mnie przyjmie jak najszybciej no i przypadkiem ktoś zrezygnował i Pani mnie zarejestrowała. No i od pierwszej wizyty jestem w szoku, zainteresowanie, dokładność, empatia,i całość opieki nad moimi chorymi płucami jest nie do uwierzenia. Nawet po godzinach pracy Pani doktor dzwoniła do mnie aby się upewnić czy napewno zrozumiałam całość leczenia i ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Bogdan Kamiński

Pracownia Diagnostyczna
700-lecia 2
87-300 Brodnica

Lekarz godny polecenia byłam z tatą pierwszy raz powód okropne duszności, u taty leczone POCHP. I powielane przez kolejnych lekarzy a duszności nie ustępowały. W internecie znalazłam Pana doktora, i tak za dwa dni znaleźliśmy się na wizycie. Leki dopasowane idealnie. Duszności po tygodniu leczenia praktycznie ustąpiły. Jeżeli pulmonolog to tylko Pan Kamiński!
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Barbara Wejcman-Odyniec

Pulmonolog, Pediatra

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
83-110 Tczew

Pani doktor,ktora leczyla moje dzieci zawsze z dobrym skutkiem i choc bylo to dawno temu żałuję, ze p.doktor Barbara przeszla na emeryturę ( choć zasłużoną).Wspaniała i mądra ,z dobrą intuicją! Jej diagnozy byly zawsze trafne! Dziekuję,ze miałam, jako matka,okazję poznać p.dr.i leczyć u niej swoje dzieci. Majka P.
Opinia dodana przez: Majka P.

lekarz Hanna Czajka

Pulmonolog

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Najlepsza pulmonolog z którą miałem do czynienia. Od razu trafnie oceniła moje atypowe zapalenie płuc, a inni lekarze kazali mi się leczyć gripexem. Poza tym to bardzo ciepła i kompetentna osoba. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Dariusz Konopiński

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Jestem po trzech wizytach u pana Konopińskiego i jestem pod wrażeniem, doskonały diagnosta, bez problemu i z własnej inicjatywy zlecił kilka badań. Przez ostatnie kilka lat wielu innych, często znanych lokalnie i polecanych alergologów i dermatologów, nie potrafiło postawić właściwej diagnozy i nie zleciło takich badań diagnostycznych. Podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista p. Konopińskiego z pewnością wyróżniają go spośród grona nie tylko siedleckich lekarzy. Gdybym mógł zastosować szkolną ...
Opinia dodana przez: Hen

lekarz Elżbieta Horaczuk-Januszewska

Kopernika 9a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem, wie co robi i o czym mówi. Jest taktowna i wzbudza zaufanie. Bardzo mi pomogła w chorobie i polecam Ją wszystkim osobom z problemami pulmunologicznymi. Leki, które przepisuje, pomagają i...co zaskakujące, ich cena powala niskością. Leki są tanie i skuteczne. Do tego koszt wizyty bardzo odpowiedni, jak na obecne czasy. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor!!! :)

lekarz Alicja Niżygorocka

Męczenników Piaśnicy 4a lok. 7
84-100 Puck

Bardzo dobry specjalista,bardzo profesionalnie zajmuje się każdym pacjentem.teraz to żatkość.olecam z całego serca

lekarz Danuta Rutkowska

Pilicka 19 lok. 2
60-401 Poznań

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, z uwaga słucha pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, niezwykle kompetentna, oddana swojej pracy. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Lidia

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta
Od nie dawna miałam problem z płucami. Po wizycie u dr Prystupy problemy związane z płucami zmniejszyły się. Lekarz jest osobą bardzo kulturalną i skupia się na swojej pracy. Kompetentna osoba ,z której jestem bardzo zadowolona.
Znakomity lekarz i człowiek. Serdecznie wszystkim polecam.

dr n. med. Maciej Prochowski

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Znakomity i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i jest świetnym fachowcem.Coraz mniej jest takich lekarzy jak dr Maciej Prochowski,którzy są lekarzami z powołaniem!Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Henryk Bartoszek

Pulmonolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Najlepszy Lekarz w Polsce . Bardzo miły i uprzejmy , dokładny i precyzyjny . Lekarz z doświadczeniem , godny zaufania . Jak najbardziej na Tak . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Paweł
Dr P.Mika to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. To moje wielkie szczęście że w szpitalu trafiłam pod Jego opiekę. Przez te wszystkie pobyty w szpitalu pod opieką doktora P.Miki nie mam najmniejszego powodu do niezadowolenia z leczenia, opiekunczości i zleconych badań. Ma bardzo miłe usposobienie,podejście do pacjentów i chęci niesienia pomocy. Zawsze uśmiechnięty, wysłucha problemów i obaw, służy radą i pomocą. Wielka szkoda że jest tak mało w ...
Genialny lekarz, jest starszy ma ok 70 lat, ale jest bardzo miły, kompetentny i odrazu zdiagnozował mojego syna. Specjalista w dziedzinie chrób płuc...!!!POLECAM!

lekarz Renata Bunk

Jana Pawła II
przychodnia w Wieliczce
32-020 Kraków

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor Renatę Bunk.Pani Doktor pracuje w Szpitalu Jana Pawła II w Krakowie - II Oddział Chorób Płuc.Pani Doktor jest osobą pełną empatii,bardzo troszczy się o pacjentów.Charakteryzuje się profesjonalizmem i rzeczowością. Nigdy jeszcze nie spotkałam takiego lekarza.Jeszcze raz gorąco polecam Panią Doktor!!!

lekarz Justyna Schmidt

Uzdrowisko "Świeradów Czerniawa"
ulica Zdrojowa 2
59-850 Świeradów-Zdrój

Wspaniala lekarka. Bardzo ufam jej kompetencjom. Niezwykle oddane jest dla pacjentow. Polecam wizyty u pani doktor, z uwaga na holistyczne podejscia do

lekarz Anna Psuja

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2
39-200 Dębica

Bardzo dobry lekarz,poswieca duzo czasu pacjentowi,wszystko wytlumaczy malo teraz spotyka sie takich lekarzy,polecam
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Anna Goljan-Geremek

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Doskonaly lekarz, specjalista wysokiej klasy przy tym mila i serdeczna. Naprawde zainteresowana zdrowiem pacjenta.
Opinia dodana przez: joanna